Trasa autobusu 32 - 32: Chorzęcin OSP pętla => Chorzęcin OSP pętla - Tomaszów Mazowiecki
Przystanki autobusowe
- 1 - Chorzęcin OSP pętla
- 2 - Kwiatkówka 27
- 3 - Świńsko Świetlica
- 4 - Świńsko Mleczarnia
- 5 - Kwiatkówka 16
- 6 - Łagiewniki
- 7 - Łazisko 75
- 8 - Łazisko 53
- 9 - Łazisko 33
- 10 - Łazisko 15
- 11 - Łazisko trasa
- 12 - Zawada 8
- 13 - Zawada 36
- 14 - Zawada
- 15 - Godaszewice PKS
- 16 - Chorzęcin OSP pętla